Sezóna 2018

 

 

Rekreanti

V letošním roce se nám opět podařilo sehnat sponzora soutěže družstev neregistrovaných hráčů. Po deseti letech tak soutěž opět nese název B.A.F. Cup. I v letošním roce opět vyhrálo družstvo ATH, když jeho hráči ve finále porazili družstvo FUBR. Další celosezónní záležitostí byl opět turnaj ve smíšených čtyřhrách. Z konkurence čtrnácti párů zvítězili Dáša Svobodová a Tomáš Kuba. Soutěž byla dramatická až do konce. O vítězi rozhodla až minitabulka mezi několika páry.

První červnovou sobotu se odehrál memoriál Josefa Vlny. Deset přihlášených vytvořilo losem pět dvojic. Vítězi turnaje se stali Josef Votava a bratr Josefa Vlny Jaroslav. Dalším v pořadí byl turnaj ve smíšených čtyřhrách. Přihlášených jedenáct párů bylo rozděleno do dvou výkonnostních skupin. Vítězi té slabší se stali manželé Dostálovi. V té silnější si nejlépe vedli Dáša Svobodová a Jarda Doležal. V turnaji ve čtyřhře neregistrovaných hráčů byli nejúspěšnější Marek Jedlička a Michal Blecha. Prestižní turnaj ve čtyřhře rodinných dvojic pro sebe získali Koškovi otec ze synem. Turnaje žen ve dvouhře ani ve čtyřhře se pro nedostatek zájmu ze strany něžného pohlaví neodehrály.

 

Závodní hraní

Družstvo dospělých po letech, kdy jsme se spíše obávali o to, zda si zachováme příslušnost v 1.A třídě, zaznamenalo ve své soutěži výborný výsledek, když skončilo na krásném třetím místě. Ještě většího úspěchu dosáhlo družstvo mladších žáků. Po třech letech, kdy jsme tuto kategorii neobsazovali, se našim mladším žákům podařilo svoji soutěž vyhrát. Družstvo babytenistů skončilo ve své kategorii na čtvrtém místě.