top of page
Vyhledat

Vyjádření města k naší žádosti o tenisovou halu.

Po čtyřech měsících jsme dostali vyjádření, které si můžete stáhnout v pdf souboru. Opět nikoho z nás nepotěšilo.

Scan_0127
.pdf
Download PDF • 336KB

Když se podíváme na webové stránky města (usnesení z jednotlivých zasedání zastupitelstva) a vidíme, kolik financí se vydalo a plánuje vydat na některé " velmi důležité" účely, tak nejsme schopni pochopit, proč je investice takové (v porovnání právě s jinými výdaji) nízké částky tak obrovský letitý problém.

Naši tenisovou základnu tvoří průměrně 50 dětí (+ základna dospělých členů a nečleni). Ti všichni nemají možnost 6 měsíců v roce trénovat a hrát. Roky se snažíme o to, aby Rokycany vybudovali alespoň nějakou tenisovou halu. Nepotřebujeme luxusní budovu za desítky milionů. Potřebujeme NĚCO, do čeho nebude pršet a sněžit. Je smutné neustále poslouchat "možná za pár let", nebo "možná zastřešit nějaké hřiště, které se někdy někde vybuduje mimo stávající kurty".

Proč prostě jednoduše nezastřešit dva z našich stávajících devíti kurtů?

Proč musíme dokola říkat dětem a jejich rodičům, že pokud se tomuto sportu chtějí věnovat celoročně, musejí se stát členy jiných oddílů a několikrát týdně dojíždět (většinou do Plzně)? Co na to říct? Možná by jsme měli těmto dětem doporučit místo tenisu začít hrát fotbal nebo hokej, protože fotbalových hřišť je tu dostatek a ledových ploch bude evidentně také.

71 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page