top of page

Závodní hraní:

Závodní družstvo dospělých hrálo oblastní přebor ODO I.A a skončilo na 5.místě (počet účastníků 8). Krajskou soutěž smíšených družstev mládeže jsme obsadili pouze v jedné kategorii – babytenis, družstvo ve složení Filip Jedlička, Viktor Blecha, Andrea Dostálová, Martin Hrdý a Karla Sedláčková obsadilo pěkné 4. místo.

O závodní hraní se stará trenér II. třídy Michal Košek a trenéři III. třídy Gabriela Pelcová, Anna Kahovcová a Petr Brož, kteří své úsilí věnují převážně těm nejmladším. Týdenní počet tréninků je cca 40 hod. týdně. Díky tomu, že nedisponujeme žádnou tenisovou halou, je značně zkomplikován trénink v zimních měsících. Pro tréninky je využívána tělocvična v ZŠ Hrádek, malý sál sokolovny v Rokycanech (příští rok již nebude možné využití), některé tělocvičny rokycanských škol a multifunkční hala Šťáhlavy, která ale svým povrchem není pro tenis vyhovující.

Během sezony jsme uspořádali celostátní turnaje v kategoriích babytenis, mladší žactvo a starší žactvo, účast byla velmi dobrá, např. v kategorii mladšího žactva přijelo do Rokycan 29 dětí.

V soutěži jednotlivců na republikové úrovni nás nejčastěji reprezentují Nela Krajíčková, Honza Sedláček, Martin Košek. Výsledky a úspěchy jsou ke shlédnutí na našich webových stránkách a na webu ČTS.

 

Náš klub uspořádal v červnu tenisovou školičku – účast byla rekordní - 25 dětí. Zájem rodičů byl tak velký, že jsme v trénincích těch nejmenších pokračovali i po prázdninách. Velká pochvala za organizaci a tréninky pro Davida Šimonovského a Petra Brože. Během prázdnin pořádáme 3 kempy – účast 60 dětí. Součástí denního programu je zároveň relaxace a zábava. Poděkování za uspořádání patří hlavně trenérovi Michalu Koškovi a jeho pomocnicím trenérkám Gábině Pelcové a Aničce Kahovcové.

 

Rekreanti:

Během sezóny jsme zorganizovali několik turnajů pro neregistrované hráče – rodinné dvojice, dva turnaje ve dvouhře žen, dva turnaje ve čtyřhře žen a turnaj v mixech.

Díky naší facebookové stránce, kterou velmi dobře administruje nová místopředsedkyně výboru Martina Rancová, se na tyto naše turnaje hlásí i hráči z Plzně a širšího okolí.

Musíme pochválit naše „starší“ tenisty, ti se scházejí pravidelně 2x týdně v dopoledních hodinách a svádí na svůj věk obdivuhodné výkony.

 

 

Provoz:

Co se týká údržby a rekonstrukce – proběhlo nové obložení pánské koupelny, instalace zásobníků na papírové ručníky, nastavení plotu za tréninkovým kurtem č.7, zhotovení chodníku k zadním kurtům.  V plánu je položení dlažby místo původního betonu před kurtem číslem jedna, obložení kiosku palubkami, ………vybudování chill out zóny pro děti.

Stále komunikujeme s „městem“ ohledně výstavby tenisové haly, ……

bottom of page