top of page

Rekreanti

Soutěž družstev neregistrovaných hráčů se odehrála i v letošním roce. Bohužel ztratila svého několikaletého sponzora - společnost A.D.S. Její organizací se chopili hráči jednoho z přihlášených družstev a odehrála se pod názvem FUBR Cup. Vítězem se opět stalo družstvo ATH.

 

Soutěž ve smíšených čtyřhrách vyhrála dvojice Gábina Pelcová a Jindra Čermák.

 

Tradičně první oddílový turnaj je memoriál Josefa Vlny, jehož vítězem se stala dvojice Roman Blecha a Oldřich Dienstbier.

 

Jednodenní turnaj ve smíšených čtyřhrách pro sebe získali v konkurenci deseti dvojic (stejně jako v celosezónní soutěži) Gábina Pelcová a Jindra Čermák, kteří ve finále porazili Lenku Krajíčkovou s Vláďou Jedličkou.

 

Ze čtrnácti přihlášených dvojic do turnaje ve čtyřhře neregistrovaných hráčů se nejvíce dařilo Radkovi Plimlovi s Tomášem Laiblem, na které ve finále nestačili Miloš Dongres a Michal Košek.

 

Letošní ročník turnaje rodinných dvojic měl novinku. Odehrál se ve dvou výkonnostních kategoriích. V té "zatím slabší" se utkali čtyři dvojice a vítězi se stali Roman a Patrik Zdvořákovi. V "hlavní soutěži" dominovali Františkové Wágnerové (otec se synem), kteří ve finále hladce porazili Dušana a Michala Janečkovi (otec se synem).

 

Závodní hrani

Družstvo dospělých obsadili v krajském přeboru 6. místo a tím si zajistilo účast v této lize i v příštím roce. Babytenisté skončili ve své soutěži rovněž šestí. Vynikající druhé místo z loňského roku se nám nepodařilo zopakovat. Ve více kategoriích neměl náš oddíl zastoupení.

bottom of page