top of page

Rekreanti

V letošním roce se A.D.S. Cupu zúčastnilo celkem 9 družstev. Jedním z družstev, které už v letošním roce do soutěže nenastoupilo, bylo družtvo Plantážníci. Ti v minulých letech celkem pravidelně obsazovali vyšší umístění. Jejich neúčastí družstvo ATH nemělo větší konkurenci a tak s přehledem tuto soutěž vyhrálo. Celosezónní turnaj ve smíšených čtyřhrách dokončilo s plným počtem odehraných zápasů pouze 5 družstev. Celkovými vítězi se stali David a Terezka Šimonovských.

 

Problémy oddílového turnaje Handicap i nadále pokračují. Ani letos se nesetkal se zájmem ze strany členů oddílu a tudíž se opět neodehrál. Výbor tak vážně uvažuje o jeho zrušení. Memoriál Josefa Vlny přilákal dvanáct hráčů. Vítězi se stali Vláďa Jedlička s Lubošem Praumem. Finálovým soupeřem jim byli Michal Košek s Frantou Wágnerem st. Poslední oddílový turnaj, hrající se tradičně na přelomu srpna a září, přilákal deset rodinných dvojic. Potřetí za sebou se do finále dostala dvojice Františků Wágnerů (otec a syn), kteří tuto účast přetavili ve druhé vítězství v řadě. Ve finále porazili Vláďu a Marka Jedličkovi.

Turnaj mistrů - turnaj ve čtyřhrách neregistrovaných hráčů - měl v letošním roce název FUBR Cup. Vítězem z celkem 13 dvojic se stali Vláďa Jedlička a Michal Košek. Ve finále jim marně vzdorovali Jaroslav Tyc a Miloš Dongres. Turnaje smíšených čtyřher se zúčastnilo deset párů. Nejúspěšnější dvojicí byla Anička Kahovcová a Roman Blecha. Ve finále jim byli více než zdatným soupeřem Terezka a David Šimonovští. Po loňském neúspěšném ročníku se letos do turnaje ve čtyřhře žen přihlásilo šest dvojic. Po odehrání všech zápasů v tabulce vzešly vítězky Monika Bortelová a Terezka Šimonovská. I turnaj ve dvouhře žen se může řadit k těm povedeným. Sedm žen sehrálo skupinu každá s každou. Celkovou vítězkou se stala Terezka Šimonovská.

 

Závodní hraní

Už druhým rokem se nám nepodařilo obsadit žádnou z kategorií mezi babytenisem a dospělými. Dospělí obsadili ve své soutěži 6. místo z osmi účastníků. Minitenisté byli pátí ze sedmi. Nejúspěšnějším družstvem ve své kategorii byli babytenisté. Ti obsadili krásné druhé místo z osmi týmů ve skupině. Uvidíme, jestli se našemu klubu na tento úspěch podaří navázat.

bottom of page