Výsledky DC

Finále

ATH – FUBR 5:0
Radek Pliml Marek Jedlička 6:1 6:2  
Roman Blecha Tomáš Laibl 6:1 6:4  
Josef Votava, Jiří Aubrecht Marek Jedlička, Miroslav Rytíř 6:2 6:1  
Josef Votava Tomáš Laibl 6:4 7:6  
Jan Steiner Miroslav Rytíř 6:1 6:0  

Zápas o 3. místo

JaWa7 – Žabaři 2:3
František Wágner Martin Krchov 4:6 7:5 6:3  
Michal Janeček Martin Jurásek 0:6 6:7  
František Wágner, David Šimonovský Tomáš Jelínek, Vít Krchov 4:6 5:7  
František Wágner Martin Jurásek 4:6 1:6  
Michal Janeček Martin Krchov 6:3 3:6 7:5  

Výsledky semifinále

FUBR – Žabaři 5:0
Michal Blecha Martin Jurásek 6:4 6:0  
Tomáš Laibl Martin Krchov 6:2 7:5  
Marek Jedlička, Miroslav Rytíř Martin Jurásek, Vít Krchov 3:6 6:2 7:5  
Michal Blecha Martin Krchov 6:0 6:0  
Tomáš Laibl Vít Krchov 6:2 6:3  
ATH – JaWa7 5:0
Roman Blecha Michal Janeček 6:2 6:3  
Jan Steiner František Wágner 6:0 6:0  
Jiří Aubrecht, Josef Votava Jan Lorenc, David Šimonovský 6:2 6:2  
Roman Blecha Jan Lorenc 7:5 5:7 6:1  
Jan Steiner Michal Janeček 6:2 6:0  

Konečná tabulka po 5. kole

  hry sety skóre body
1. ATH 170:67 28:3 14:1 10
2. FUBR 164:142 20:15 9:6 8
3. Žabaři 136:147 17:16 8:7 8
4. JaWa7 156:159 19:17 9:6 8
5. Kometa 155:194 13:24 4:11 6
6. Potoky 121:193 6:28 1:14 5

O pořadí na 2. – 4. místě rozhodla pomocná tabulka mezi týmy FUBR, JaWa7 a Žabaři

1. FUBR 69:72 8:7 3:3 3
2. Žabaři 67:57 7:7 3:3 3
3. JaWa7 52:59 6:7 3:3 3

5. kolo

FUBR – ATH 0:3
Tomáš Laibl Josef Votava 3:6 2:6  
Marek Jedlička Jan Steiner 2:6 2:6  
Tomáš Laibl, Miroslav Rytíř Roman Blecha, Jiří Aubrecht 4:6 4:6  
Kometa – Potoky 3:0
Miloš Blecha Václav Fencl 7:5 7:6  
Oldřich Dienstbier Pavel Stejskal 7:6 6:7 6:3
Miloš Blecha, Oldřich Dienstbier Václav Fencl, Pavel Stejskal 6:3 6:4  
JaWa7 – Žabaři 1:2
František Wágner Martin Jurásek 1:6 3:6  
Michal Janeček Martin Krchov 6:2 6:4  
Jan Lorenc, David Šimonovský Martin Jurásek, Tomáš Jelínek 0:6 1:6  

Tabulka po 4. kole

1. ATH 134:50 22:3 11:1 8
2. FUBR 147:106 20:9 9:3 7
3. JaWa7 139:129 17:13 8:4 7
4. Žabaři 106:130 13:14 6:6 6
5. Kometa 110:160 7:23 1:11 4
6. Potoky 87:148 5:22 1:11 4

4. kolo

ATH – Potoky 3:0
Roman Blecha Marián Nový 6:2 6:4  
Josef Votava Pavel Stejskal 6:0 6:1  
Josef Votava, Jiří Aubrecht Marián Nový, Pavel Stejskal 6:0 6:1  
FUBR – JaWa7 1:2
Tomáš Laibl František Wágner 6:2 6:2  
Miroslav Rytíř Michal Janeček 1:3 skreč ve prospěch M. Janečka
Tomáš Laibl, Marek Jedlička Jan Lorenc, David Šimonovský 7:6 6:7 3:6
Žabaři – Kometa 3:0
Martin Jurásek Tomáš Kuba 6:1 7:5  
Tomáš Jelínek Miloš Blecha 6:4 6:1  
Tomáš Jelínek, Vít Krchov Josef Diviš, Oldřich Dienstbier 1:6 6:3 7:6

Tabulka po 3.kole

  hry sety skóre body
1. ATH 98:42 16:3 8:1 6
2. FUBR 118:80 17:5 8:1 6
3. JaWa7 113:100 13:10 6:3 5
4. Žabaři 67:104 7:13 3:6 4
5. Kometa 84:121 6:17 1:8 3
6. Potoky 79:112 5:16 1:8 3

3.kolo

JaWa7 – ATH 1:2
František Wágner Roman Blecha 3:6 1:6  
Michal Janeček Jan Steiner 2:6 4:6  
Jan Lorenc, David Šimonovský Roman Blecha, Jan Steiner 6:0 6:1  
Potoky – Žabaři 1:2
Marián Nový Martin Krchov 4:6 4:6  
Petr Janata Vít Krchov 6:1 6:2  
Petr Janata, Václav Fencl Tomáš Jelínek, Vít Krchov 4:6 4:6  
Kometa – FUBR 0:3
Tomáš Kuba Tomáš Laibl 2:6 4:6  
Pavel Rédl Miroslav Rytíř 5:7 6:2 1:6
Josef Diviš, Oldřich Dienstbier Tomáš Laibl, Miroslav Rytíř 3:6 2:6  

Tabulka po 2.kole

  hry sety skóre body
1. ATH 73:20 12:1 6:0 4
2. FUBR 79:57 11:4 5:1 4
3. JaWa7 91:75 11:6 5:1 4
4. Kometa 61:82 5:11 1:5 2
5. Žabaři 40:76 3:11 1:5 2
6. Potoky 51:85 3:12 0:6 2

2.kolo

ATH – Žabaři 3:0
Josef Votava Tomáš Jelínek 6:0 6:1  
Jan Steiner Martin Krchov 6:1 6:0  
Josef Votava, Jan Steiner Tomáš Jelínek, Vít Krchov 6:1 6:0  
JaWa7 – Kometa 2:1
František Wágner Tomáš Kuba 7:5 4:6 3:6
Michal Janeček Oldřich Dienstbier 6:4 4:6 7:6
Jan Lorenc, David Šimonovský Josef Diviš, Oldřich Dienstbier 6:3 2:6 6:2
FUBR – Potoky 3:0
Tomáš Laibl Petr Janata 6:0 6:4  
Miroslav Rytíř Pavel Stejskal 6:2 6:3  
Tomáš Laibl, Miroslav Rytíř Petr Janata, Václav Fencl 3:6 6:2 6:3

Tabulka po 1. kole

  hry sety skóre body
1. ATH 37:17 6:1 3:0 2
2. JaWa7 46:31 6:2 3:0 2
3. FUBR 40:37 5:3 2:1 2
4. Žabaři 37:40 3:5 1:2 1
5. Potoky 31:46 2:6 0:3 1
6. Kometa 17:37 1:6 0:3 1

1.kolo

Kometa – ATH 0:3
Tomáš Kuba Roman Blecha 4:6 6:1 3:6
Oldřich Dienstbier Josef Votava 0:6 1:6  
Josef Diviš, Oldřich Dienstbier Josef Votava, Jan Steiner 3:6 0:6  
Žabaři – FUBR 1:2
Martin Jurásek Tomáš Laibl 6:7 6:2 6:2
Tomáš Jelínek Miroslav Rytíř 7:5 4:6 3:6
Martin Jurásek, Vít Krchov Tomáš Laibl, Miroslav Rytíř 2:6 3:6  
Potoky – JaWa7 0:3
Petr Janata Michal Janeček 7:5 1:6 6:7
Stanislav Ježek Jan Lorenc 2:6 3:6  
Václav Fencl, Stanislav Ježek Jan Lorenc, David Šimonovský 3:6 6:4 3:6

Kde nás najdete

Tenisové kurty v Alejích

604 559 199

Areál tenisových kurtů je otevřen podle počasí zhruba od poloviny dubna. Konec sezony je 15. října. Více v kontaktech.










Poloha na mapy.cz

Počasí na tenis?

Webové stránky vznikly za podpory společností:

MUDr. Patrik Richtr

Creative Studio