Handicap 2018

Handicap 2018 V sobotu 15.9.2018 se odehrál turnaj handicap. Tento turnaj se hrál po delší odmlce. V několika minulých ročnících nebyl z řad našich hráčů o tento turnaj zájem a tak se neuskutečnil. Smysl tohoto turnaje je jednoduchý. Je určen pro každého – závodní i rekreační hráči tu mohou změřit síly s rekreanty, děti s dospělými. Principem je to, že při každém zápase je jednitlivým hráčům přidělen různý handicap.

Do letošního ročníku se přihlásilo 14 hráčů. Losem byly určeny dvě skupiny po sedmi tenistech. Ve skupinách se hrálo na jeden set. Při dosažení šesti gamů set končil.

Turnaj handicap 2018 – žlutá skupina
  Pauch Krajíčková Novák Gabrielová Raichl Tomášková Fialová hry body Pořadí
Josef Pauch   2/6 6/1 4/6 6/5 6/4 1/6 25:28 3 4.
Nela Krajíčková 6/2   6/0 6/4 6/1 6/1 4/6 34:14 5 2.
Pavel Novák 1/6 0/6   5/6 6/4 5/6 6/4 23:32 2 5.
Veronika Gabrielová 6/4 4/6 6/5   6/0 6/1 4/6 32:22 4 3.
Radek Raichl 5/6 1/6 4/6 0/6   6/2 4/6 8:36 1 6.
Martina Tomášková 4/6 1/6 6/5 1/6 2/6   2/6 16:35 1 7.
Anička Fialová 6/1 6/4 4/6 6/4 6/4 6/3   34:22 5 1.
Turnaj handicap 2018 – červená skupina
  Fábera Tomášková Krajíčková Staněk Vlna Palek Fiala hry body Pořadí
Jan Fábera   6/1 6/3 4/6 4/6 4/6 6/0 30:22 3 5.
Jana Tomášková 1/6   0/6 5/6 4/6 1/6 3/6 14:36 0 7.
Lenka Krajíčková 3/6 6/0   5/6 6/3 6/2 6/5 32:22 4 2.
Luboš Staněk 6/4 6/5 6/5   6/2 6/0 6/3 36:19 6 1.
Libor Tomáško 6/4 6/4 3/6 2/6   1/6 6/3 24:29 3 4.
Zdeněk Palek 6/4 6/1 2/6 0/6 6/1   4/6 24:24 3 3.
Jiří Fiala 0/6 6/3 5/6 3/6 3/6 6/4   23:31 2 6

Po odehrání skupinové fáze se hrálo o umístění na prvních čtyřech místech. Souboj o třetí místo byl rodinnou záležitostí, kdy Nela Krajíčková nastoupila proti své mamince Lence. Toto utkání skončilo vítězstvím Nely, která tak obsadila celkové třetí místo. Ve finále se utkal Luboš Staněk s o generaci mladší Aničkou Fialovou. I zde byly handicapy nastaveny tak, že se vítězem stal opět ten mladší z dvojice. Luboš Staněk tak obsadil na turnaji krásné druhé místo a vítězkou se stala nadějná Anička Fialová.