Propozice DC

Propozice okresní nemistrovské soutěže družstev „DAVIS CUP“ 2018

Řízení soutěže:

Sekretariát soutěže Tenisové kurty Rokycany V Alejích 1315
Řídící soutěže: Michal Janeček tel.: 702 003 717
  janecek.michal@seznam.cz
Sekretář Vladimír Jedlička tel.: 604 559 199

Soubory ke stažení:

přihláška

zápis o utkání

Přihlášky:

Přihlášky za družstvo zasílejte na mail janecek.michal@seznam.cz do 22.4.2018. Vy­tištěnou a potvrzenou přihlášku odevzdejte nejpozději do 27.4.2018 na tenisové kurty v Rokycanech. Přihlášku stáhnete zde
Součástí přihlášky je soupiska. Na soupisce musí být uvedeni minimálně 3, maximálně však 6 hráčů. Pořadí hráčů je po dobu soutěže neměnné. Případné změny na soupisce jsou možné pouze se souhlasem řídícího soutěže. Bývalí závodní hráči smí zasáhnout do soutěže nejdříve 3 roky po ukončení registrace.

Startovné:

Startovné ve výši 1000,– Kč za družstvo je nutné zaplatit v hotovosti nejpozději do 27.4.2017 na tenisové kurty v Rokycanech.

Rozlosování:

Losování soutěže proběhne v pondělí 23.4.2018 na tenisových kurtech v Rokycanech.

Termíny zápasů:

Termíny jednotlivých zápasů budou zveřejněny na internetu www.tenis-rokycany.cz bezprostředně po rozlosování. Po dohodě obou soupeřů je možné zápas předehrát nebo odložit. Odložený zápas je nutné sehrát nejpozději do termínu následujícího kola.

Hrací dny:

Hrací dny jsou sobota a neděle, začátky 9:00 a 14:00. Vedoucí domácího družstva domluví utkání s vedoucím hostujícího družstva a zajistí kurty. Předehrávané nebo odložené zápasy na kurtech v Rokycanech je možné odehrát pouze v mimořádných případech a se souhlasem správce kurtů.

Pořadatel:

Pořadatelem utkání je družstvo uvedené v rozlosování na prvním místě. Pořadatel utkání dodá na zápas 8 ks nových míčků libovolné značky.

Předpis:

Hraje se podle pravidel tenisu, platného SŘ a těchto propozic.

Pořadí zápasů:

  1. zápas – dvouhra 1. hráčů
  2. zápas – dvouhra 2. hráčů
  3. zápas – čtyřhra

Pozn.: Po skončení základní části 1. ligy se utkají o konečné pořadí první čtyři družstva na pět zápasů (4 dvouhry a 1 čtyřhra).

Zápis o utkání:

Vedoucí domácího družstva pořizuje z utkání zápis, který musí být odevzdán na sekretariátu soutěže. V případě zápasu na kurtech mimo Rokycany je možné zápis zaslat elektronicky na výše zmíněnou e-mailovou adresu. Vzor zápisu o utkání je možné stáhnout zde

Celkové umístění po odehrání skupinové fáze:

V případě, že dvě nebo více družstev získalo po skončení soutěže stejný počet bodů, rozhoduje o jejich pořadí pomocná tabulka získaná z výsledků vzájemných utkání těchto družstev. V této tabulce jsou postupně rozhodující následující ukazatele:

  • počet dosažených bodů ze vzájemných utkání
  • rozdíl vyhraných a prohraných zápasů ze vzájemných utkání
  • rozdíl vyhraných a prohraných setů ze vzájemných utkání
  • rozdíl vyhraných a prohraných her ze vzájemných utkání

Semifinále, finále, utkání o třetí místo:

Po odehrání základní části bude na programu semifinále 1 – 4, 2 – 3. Kromě finále se bude hrát i utkání o třetí místo. Všechna utkání o umístění na 1. – 4. místě se odehrají na tenisových kurtech v Rokycanech a budou se hrát jako Davis Cup na čtyři dvouhry a jednu čtyřhru. Řízení soutěže na tato utkání dodá míčky.

Kde nás najdete

Tenisové kurty v Alejích

604 559 199

Areál tenisových kurtů je otevřen podle počasí zhruba od poloviny dubna. Konec sezony je 15. října. Více v kontaktech.


Poloha na mapy.cz

Počasí na tenis?

Webové stránky vznikly za podpory společností:

MUDr. Patrik Richtr

Creative Studio